Ladies, would You fuck a BBC after just meeting that black man? Without long introductions.

Mostly no. I like to get to know someone first, and usually MrAmsterdam picks them for me.

But it has happened twice in the past that we met someone (in a bar and at a beach) where we skipped the “get to know” part.. Ups! 😬
Oo and he banged yu sirectly at the beach in Holland??
 
It happened once. I was at the pool and noticed this athletic looking guy. So I stared at him for too long, usual technique of mine and he came talking to me. He started flirting with me right away and was very confident. We talked a bit there and we ended up at his place and well, you know.
We saw each other for a few month after that.
But usually I wait a bit before having sex with a guy.
 
Are you kidding? Of course, I'd fuck an alpha Black man soon after meeting him. On my knees sucking. On my back, legs wrapping around his waist. Back seat of a car. Outside in the park. My place. His place. Its a slutty thing to do.
 
It's a regular occurrence at venues such as Hedo, play parties, LS cruise, and convention playrooms. Strangers have climbed on and helped themselves with no introductions in group play, and dismounted and left without any verbal exchange.
 
Mi s-a întâmplat când am luat autobuzul împreună cu soțul meu spre plaja nudistă și erau doi tipi negri în autobuz. Am ajuns și ne-am dezbrăcat și băieții vindeau protecție solară. Aveam crema cu noi, dar soțul meu îmi cunoștea fanteziile, le-a sunat și le-a cumpărat o cremă și i-a cerut să-mi ungă spatele. Soțul meu era de o parte și toți cei trei au pus mâna pe mine ca să mă ungă. Soțul meu mi-a îndepărtat fesele și le-a arătat anusul și păsăricele mele. Am gemut de plăcere, iar tipul care era în capul meu a fost semi erect dick și atârnă pe scurt. ei cei doi care sunt obișnuiți să mă tragă în fund. M-am întins puțin și am început să dau limbi pe vârful cocoșei celui din fața mea care, când a simțit că și-a dat jos pantalonii scurți și s-a așezat pe fund dând eu o muie. Nu practicasem gâtul adânc, dar soțul meu mă insistă insistând până când am simțit că mi se mulează pe gât, senzația că am rămas fără aer am intrat puțin în panică. m-a futut în vagin, apoi soțul meu a intrat sub mine și m-a tras și le-a spus băieților să mă tragă în fund. M-au umplut și am avut orgasm după orgasm, mai ales că câțiva bărbați singuri și câteva cupluri se adunaseră în jurul meu . Au ejaculat în gura mea câteva și aproximativ 7 dintre ei m-au tras în fund. Uite, este posibil din prima situație dacă situația este favorabilă.
CEVA FOARTE INTERESANT SI SEXY ACEASTA POVESTE ,MULTUMESC NICOLETA
 
Back
Top