Turkish experienced hotwive couple str8

Hi there
married couple here,36-42,we re from Turkey-Ankara.We have been in lifestyle for 5 yrs so we r experienced
Experienced with 3sums and swing scene,and looking forward for a bbc.Anyone around us or visitors?
also have kik account,pls pm if interested.

Merhaba Duygu&Ozan,

26 yaşındayım. Ankara'da yaşadığınızı bu sitedeki post'larınızdan gördüm ve Ben bu hafta sonu Ankara'ya geleceğim. Daha önce Cuckold ve MFM deneyimlerim oldu. Eğer bu haftasonu müsaitseniz sizinle buluşmak isterim. KIK hesabınız var sanırım. Beni KIK'te eklerseniz sevinirim Kullanıcı hesabım ' Volcanoz01 '
Lütfen bana çekinmeden hakkımda merak ettiklerinizi sorunuz. Profilimde hiç resim yok. Bu hesabı size mesaj atmak için açtım. KIK'te size resimlerimi ve gerçek olduğumu anlamanız için size bugünün tarihi ile doğrulanmış resmimi de atacağım. Eğer tanışmak istemiyorsanız ya da müsait değilseniz bile mesaj atarsanız sevinirim.

İyi günler.

Hi there
married couple here,36-42,we re from Turkey-Ankara.We have been in lifestyle for 5 yrs so we r experienced
Experienced with 3sums and swing scene,and looking forward for a bbc.Anyone around us or visitors?
also have kik account,pls pm if interested.

Merhaba Duygu&Ozan,

Ben CheesePizza, CheesePizza olan hesabımı nedense açamıyorum Bu nedenle CheesePizza2 hesabını açtım. Hatırlarsanız 3 hafta önce haftasonu için müsait misiniz diye sormuştum ve siz bana mesaj olarak başka planınız olduğunu ve başka zaman görüşebileceğimizi söylemiştiniz. Ben 3 hafta önce Ankara'ya geldim Bedelli askerlik için. Askerliğim bugün bitti birkaç gün daha Ankara'da olacağım. Biraz hızlı olacak ama eğer müsaitseniz sizle tanışmak ve şu an kaldığım evde sizi ağırlamak isterim.

Beni KIK'te eklerseniz sevinirim Kullanıcı hesabım ' Volcanoz01 ' KIK'te daha rahat konuşabiliriz ve size resimlerimi atarım.
Eğer tanışmak istemiyorsanız ya da müsait değilseniz bile mesaj atarsanız sevinirim.

İyi akşamlar.

Back